O NAMA

Yachts Croatia jedinstveno je tiskano izdanje u regiji, dvomjesečnik koji objedinjuje tri osnovne tematske cjeline Yachting, Lifestyle i Duh Mediterana, kojima je zajednička poveznica hedonizam.
Interes čitatelja nam uz aktualne i zanimljive teme osiguravaju i prepoznatljivi vizualni identitet i najkvalitetniji elementi grafičke tehnologije u regiji, praćenje trendova i elitnih događanja, razgovori s vodećim poduzetnicima i intelektualcima, informacije o najnovijim plovilima u svijetu, te dostupnost časopisa (prodaja na kioscima, promocija na sajmovima i biranim eventima, te vrlo kvalitetna besplatna distribucija).

 

IZDAVAČ
D.Š. Savjetovanje d.o.o.
Obala hrvatskog narodnog preporoda 5, HR-21000 Split, HRVATSKA
Tel. +385 (0)21 771 517 / Fax +385 (0)21 584 303

GLAVNI UREDNIK
Darko Šupuk / darko@yachtscroatia.hr

IZVRŠNI UREDNIK
Ivana Nedoklan / ivana@yachtscroatia.hr

GRAFIČKI UREDNIK
Tanja Drinković / tanja@yachtscroatia.hr

GRAFIČKO OBLIKOVANJE
Marino Jurić / marino@yachtscroatia.hr

UREDNIK FOTOGRAFIJE
Kristina Peračić

DIREKTOR MARKETINGA
Zjena Marinković Vuković / zjena@yachtscroatia.hr

PRODAJA I MARKETINGA
Marijana Zelić / marketing@yachtscroatia.hr

YACHTS CROATIA licencno je izdanje časopisa YACHTS

YACHTS RUSSIA
Sergey Rybakov / s.rybakov@yachtsrussia.ru

PRETPLATA
Godišnja pretplata iznosi 226 kn / marketing@yachtscroatia.hr

Rukopisi, fotografije i medijski zapisi se ne vraćaju! Zabranjeno je kopiranje i prenošenje sadržaja časopisa YACHTS bez dopuštenja izdavača. Izlazi dvomjesečno.

ISSN 1847-0246